Naše mise.

Hledání správných řešení představuje neopakovatelnou příležitost pro jednotlivce, kteří rozumí městskému zemědělství a potravinovým systémům a kteří si uvědomují hodnotu transparentnosti a důvěry, jakou přináší osobní vztah k jídlu.

Založili jsme Refarm s cílem vytvořit prostředí, kde podpora kreativity, talentu a skutečných výkonů bude samozřejmostí, a umožní tak rychleji posouvat hranice moderního zemědělství.

Věříme, že za budoucím úspěchem bude stát společné úsilí mnoha subjektů. Nebojíme se proto poskytovat prostor pro seberealizaci, kooperaci a příležitost zazářit. Jedná se o náš slib, vizi i podnikatelský plán.

Sníme o společnosti, kde zdravé a udržitelné potraviny budou dostupné, lokální a atraktivní pro všechny.

Vydáváme se do mnoha směrů, abychom měli šanci oslovit každého. Cesta, kterou jdeme, dost možná není nejjednodušší, ale právě to nám otevírá nejvíce dveří.

Připraveni něco změnit?

Talent se může ukrývat kdekoliv.

Proto máme naše oči a uši otevřené ve dne i v noci pro lidi, kteří se nebojí něčeho dosáhnout. Naše struktura nemá náboráře ani lovce hlav. Pokud se nám budeš líbit, rádi tě uvítáme u nás v týmu a uvidíme, kam nás osud donese.

Pokud jsi nadšený, kreativní, zručný a energický:

Ukaž co v sobě máš.